Červen 2012

Konec?

22. června 2012 v 18:34 | Ententikisims
Ahoj, přicházím s né moc veselou zprávou. Nechci to nijak rozebírat, takže narovinu řeknu, že asi končím. Důvod? TS2 se mi neustále vypíná, TS3 nefunguje, TS2 mě nebaví, a do blogu taky nějak nemám chuť. Poslední dobou píšu spíš básníčky nebo povídky, a tak jsem přešla na blog povidky-a-basnicky.blog.cz .
Ale nevím to jistě. Možná se ještě vrátím, kdo ví...

Kam ten svět spěje...?

14. června 2012 v 16:48 | Ententikisims |  Diary
Do záhuby, aby všichni věděli. Já se totiž ani nestačím divit. Slušnost je pro některé neznámé slovo, které vypustil z huby nějaký natvrdlý trouba, co si jako pako myslí, že se má zdravit. Jenže problém je v tom, že to ničemu, nikomu a nikdy nepomůže. Svět je plný namyšlených poberťaček, lidí, co musí všechno mít, zlomyslnýh pomstychtivců, vyděračů, zlodějů, vrahů, chlubilů (to bude ještě na dlouho), těch, kteří berou zvířata jako živočichy, co nemají právo žít, atd. Jenže, dámy a pánové, to není všechno. Jsem si jistá, že těch skupinek bude čím dál víc a víc.


A i kdybych napsala milión takových článků, kde apeluju na to, že se lidé mají chovat slušně, ctít rodiče a nefňukat a hýbnout zadkem, ničemu by to NIKDY nepomohlo. Ono na to pak ti hodní lidé doplácejí.
Nejsem dospělá, a myslím, že ani některé dospělé patříc mezi vyjmenované skupinky by to nikdy nenapadlo.
Jsou i lidé, kteří jsou chudí, nemocní, nemají z čeho žít a já jim ráda pomůžu. Už jen ten dobrý pocit stojí za to. A když si vezmete, že bohatí miliardáři jen hrabou a hrabou, zvyšují daně těm chudým, aby oni měli na tryskáče, zato ostatní nemají ani na chleba, některé to může dost dohřát.


Samozřejmě netvrdím, že takoví jsou všichni. Ale problém je, že počet těch, co myslí jen na sebe a nejsou schopni pomoci těm druhým se neustále zvyšuje......

Počítám s negativními komentáři.
Tak jsem si zase jednou vylila srdce, no. Já vlastně ani nevím, proč jsem to psala:).

Krásná bolest

13. června 2012 v 14:46 | Ententikisims |  Téma týdne
Moje básnička k TT (krása) Krásná bolest