Jak se věci mají-Aktuálně

13. července 2011 v 10:57 | Ententikisims |  Aktuálně-Novinky a co chystá blog

Chcete vědět aktuální články, co blog chystá?Klikni na celý článek!


téma první Jak se věci mají
Upřímně řečeno, já jsem na psaní článků naprostý lenoch.O tomhle tématu si budou něktěří myslet:Tohle tady padlo už několikrát.(ano, uhádliste je to omluva,co z blogem Atd.) Já mám sebevědomí pod psa , a když někdo napíše nějakej zrovna nepozitivní komentář ,(To už se tu párkrát stalo) Buchnu smutkem.Ale také děkuji za pozitivní komenty.Prosím pište vaše názory do komentů.
Simíci a jiný věci.
Baví mě hrát simíky a zažila sem si snima dost srandovních momentků.Ale nemyslete si, baví mě hrát i něco jiného.Hodně se zajímám o mýty, a v poslední době hraju hru která se odehrává v období bohů.
Vízo.
Nestihla jsem tu poslední dobou něco napsat, protože sem byla na dovče.Tak odemně nic moc nečekejte, protože si o prázdninách chcu něco zažít.A jak dopadlo vízo?Samé jedničky(Jak "neobvyklé")Za vízo jsem dostala knížku Staré pověsti české,Mp4,čelenky, prostě praktickou výbavu.Mp4 nepatří mezi dárek, jen mi jí taťka zprovoznil. Komixy aneb co blog chystá. Na komixy se osobně moc těším, i když vím , že to nebude zrovna nejdřív.V hlavě mám aspoň padesát nápadů.Co blog chystá?Články.Nic víc.Zajímavé ,co?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu?

Ano 100% (44)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama